Vishay Intertech MORNTA2002AT5
Manufacturer
Mfr. Part #
MORNTA2002AT5
EBEE Part #
E81738523
Package
MSOP-8
Customer #
Datasheet
EDA Models
ECCN
EAR99
Description
4 ±0.1% 20kΩ 50mW ±25ppm/℃ MSOP-8 Resistor Networks, Arrays ROHS
Select All
CategoryPassives ,Resistors ,Resistor Networks, Arrays
DatasheetVISHAY MORNTA2002AT5
RoHS
Temperature Coefficient±25ppm/℃
Tolerance±0.1%
Number of Pins8
Resistance20kΩ
Power(Watts)50mW