Vishay Intertech MDP14014K30GE04
Manufacturer
Mfr. Part #
MDP14014K30GE04
EBEE Part #
E81363968
Package
DIP-14-2.54mm
Customer #
Datasheet
EDA Models
ECCN
EAR99
Description
13 ±2% 4.3kΩ 125mW ±100ppm/℃ DIP-14-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS
Select All
CategoryPassives ,Resistors ,Resistor Networks, Arrays
DatasheetVISHAY MDP14014K30GE04
RoHS
Temperature Coefficient±100ppm/℃
Tolerance±2%
Number of Pins14
Resistance4.3kΩ
Power(Watts)125mW