Vishay Intertech CSC10A031K40FEK
Manufacturer
Mfr. Part #
CSC10A031K40FEK
EBEE Part #
E81362660
Package
SIP-10-2.54mm
Customer #
Datasheet
EDA Models
ECCN
EAR99
Description
5 ±1% 1.4kΩ 300mW ±100ppm/℃ SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS
Select All
CategoryPassives ,Resistors ,Resistor Networks, Arrays
DatasheetVISHAY CSC10A031K40FEK
RoHS
Temperature Coefficient±100ppm/℃
Tolerance±1%
Number of Pins10
Resistance1.4kΩ
Power(Watts)300mW