Vishay Intertech CRA06S08321K5FTA
Manufacturer
Mfr. Part #
CRA06S08321K5FTA
EBEE Part #
E819289916
Package
Customer #
Datasheet
EDA Models
ECCN
Description
4 ±1% 21.5kΩ 62.5mW ±100ppm/℃ Resistor Networks, Arrays ROHS
Select All
CategoryPassives ,Resistors ,Resistor Networks, Arrays
DatasheetVISHAY CRA06S08321K5FTA
RoHS
Temperature Coefficient±100ppm/℃
Tolerance±1%
Number of Pins8
Resistance21.5kΩ
Power(Watts)62.5mW