SEI(Stackpole Elec) RAVF168DFT24R9
Manufacturer
Mfr. Part #
RAVF168DFT24R9
EBEE Part #
E85855725
Package
1506
Description
8 ±1% 24.9Ω 63mW ±200ppm/℃ 1506 Resistor Networks, Arrays ROHS
Select All
CategoryPassives ,Resistors ,Resistor Networks, Arrays
DatasheetSEI(Stackpole Electronics Inc.) RAVF168DFT24R9
RoHS
Temperature Coefficient±200ppm/℃
Tolerance±1%
Number of Pins16
Resistance24.9Ω
Power(Watts)63mW