SEI(Stackpole Elec) RAVF164DJT560R
Manufacturer
Mfr. Part #
RAVF164DJT560R
EBEE Part #
E86960700
Description
4 ±5% 560Ω 100mW ±200ppm/℃ Resistor Networks, Arrays ROHS
Select All
CategoryPassives ,Resistors ,Resistor Networks, Arrays
DatasheetSEI(Stackpole Electronics Inc.) RAVF164DJT560R
RoHS
Temperature Coefficient±200ppm/℃
Tolerance±5%
Number of Pins8
Resistance560Ω
Power(Watts)100mW