SEI(Stackpole Elec) RAVF164DFT82R0
Manufacturer
Mfr. Part #
RAVF164DFT82R0
EBEE Part #
E86750455
Description
4 ±1% 82Ω 100mW ±200ppm/℃ Resistor Networks, Arrays ROHS
Select All
CategoryPassives ,Resistors ,Resistor Networks, Arrays
DatasheetSEI(Stackpole Electronics Inc.) RAVF164DFT82R0
RoHS
Temperature Coefficient±200ppm/℃
Tolerance±1%
Number of Pins8
Resistance82Ω
Power(Watts)100mW