SEI(Stackpole Elec) RAVF104DFT6K20
Manufacturer
Mfr. Part #
RAVF104DFT6K20
EBEE Part #
E86374055
Description
4 ±1% 6.2kΩ 62.5mW ±200ppm/℃ Resistor Networks, Arrays ROHS
Select All
CategoryPassives ,Resistors ,Resistor Networks, Arrays
DatasheetSEI(Stackpole Electronics Inc.) RAVF104DFT6K20
RoHS
Temperature Coefficient±200ppm/℃
Tolerance±1%
Number of Pins8
Resistance6.2kΩ
Power(Watts)62.5mW