SEI(Stackpole Elec) RAVF104DFT270K
Manufacturer
Mfr. Part #
RAVF104DFT270K
EBEE Part #
E87334752
Package
Customer #
Datasheet
EDA Models
ECCN
EAR99
Description
4 ±1% 270kΩ 62.5mW ±200ppm/℃ Resistor Networks, Arrays ROHS
Select All
CategoryPassives ,Resistors ,Resistor Networks, Arrays
DatasheetSEI(Stackpole Electronics Inc.) RAVF104DFT270K
RoHS
Temperature Coefficient±200ppm/℃
Tolerance±1%
Number of Pins8
Resistance270kΩ
Power(Watts)62.5mW