PANASONIC EXB-E10C684J
Manufacturer
Mfr. Part #
EXB-E10C684J
EBEE Part #
E81731342
Package
SMD-10P,2.1x4mm
Description
15 ±5% 680kΩ 63mW ±200ppm/℃ SMD-10P,2.1x4mm Resistor Networks, Arrays ROHS
RoHS
Temperature Coefficient±200ppm/℃
Tolerance±5%
Number of Pins16
Resistance680kΩ
Power(Watts)63mW