PANASONIC EXB-E10C151J
Manufacturer
Mfr. Part #
EXB-E10C151J
EBEE Part #
E81731253
Package
SMD-10P,2.1x4mm
Description
15 ±5% 150Ω 63mW ±200ppm/℃ SMD-10P,2.1x4mm Resistor Networks, Arrays ROHS
RoHS
Temperature Coefficient±200ppm/℃
Tolerance±5%
Number of Pins16
Resistance150Ω
Power(Watts)63mW