zoomdo electronics CD75-820M
Üretici
Üretici Parça No.
CD75-820M
EBEE Parça No.
E849230836
Paket
SMD,7.8x7mm
Açıklama
780mA 82uH ±20% 370mΩ Unshielded Inductor SMD,7.8x7mm Fixed Inductors RoHS
Bu malzeme özelleştirilmiş kabloları destekler!
Daha fazla bilgi >>
980 Stokta Var – Hemen Kargoya Verilebilir
980 hemen kargoya verilebilir
Veri Sayfasızoomdo electronics CD75-820M
TipUnshielded Inductor
Tolerans±20%
Mevcut Derecelendirme780mA
Indüksim82uH
DC Resistance(DCR)370mΩ