zoomdo electronics CD75-701M
Üretici
Üretici Parça No.
CD75-701M
EBEE Parça No.
E849236837
Paket
SMD,7.8x7mm
Açıklama
520mA 700uH ±20% 3Ω Unshielded Inductor SMD,7.8x7mm Fixed Inductors RoHS
Bu malzeme özelleştirilmiş kabloları destekler!
Daha fazla bilgi >>
970 Stokta Var – Hemen Kargoya Verilebilir
970 hemen kargoya verilebilir
1-2 İş Günü İçinde Kargoya Verilebilir
Satış Birimi: PieceTam Ambalaj: 200
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Daha fazla adet için en iyi fiyat mı arıyorsunuz?
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Inductors, Coils, Chokes ,Fixed Inductors
Veri Sayfasızoomdo electronics CD75-701M
TipUnshielded Inductor
Tolerans±20%
Mevcut Derecelendirme520mA
Indüksim700uH