zoomdo electronics CD75-390M
Üretici
Üretici Parça No.
CD75-390M
EBEE Parça No.
E849230834
Paket
SMD,7.8x7mm
Açıklama
1.1A 39uH ±20% 160mΩ Unshielded Inductor SMD,7.8x7mm Fixed Inductors RoHS
Bu malzeme özelleştirilmiş kabloları destekler!
Daha fazla bilgi >>
960 Stokta Var – Hemen Kargoya Verilebilir
960 hemen kargoya verilebilir
Veri Sayfasızoomdo electronics CD75-390M
TipUnshielded Inductor
Tolerans±20%
Mevcut Derecelendirme1.1A
Indüksim39uH
DC Resistance(DCR)160mΩ