zoomdo electronics CD75-151M
Üretici
Üretici Parça No.
CD75-151M
EBEE Parça No.
E849230838
Paket
SMD,7.8x7mm
Açıklama
580mA 150uH ±20% 640mΩ Unshielded Inductor SMD,7.8x7mm Fixed Inductors RoHS
Bu malzeme özelleştirilmiş kabloları destekler!
Daha fazla bilgi >>
780 Stokta Var – Hemen Kargoya Verilebilir
780 hemen kargoya verilebilir
1-2 İş Günü İçinde Kargoya Verilebilir
Satış Birimi: PieceTam Ambalaj: 200
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Daha fazla adet için en iyi fiyat mı arıyorsunuz?
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Inductors, Coils, Chokes ,Fixed Inductors
Veri Sayfasızoomdo electronics CD75-151M
TipUnshielded Inductor
Tolerans±20%
Mevcut Derecelendirme580mA
Indüksim150uH
DC Resistance(DCR)640mΩ