zoomdo electronics CD75-150M
Üretici
Üretici Parça No.
CD75-150M
EBEE Parça No.
E849230831
Paket
SMD,7.8x7mm
Açıklama
3A 15uH ±20% 90mΩ Unshielded Inductor SMD,7.8x7mm Fixed Inductors RoHS
Bu malzeme özelleştirilmiş kabloları destekler!
Daha fazla bilgi >>
360 Stokta Var – Hemen Kargoya Verilebilir
360 hemen kargoya verilebilir
1-2 İş Günü İçinde Kargoya Verilebilir
Satış Birimi: PieceTam Ambalaj: 200
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Daha fazla adet için en iyi fiyat mı arıyorsunuz?
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Inductors, Coils, Chokes ,Fixed Inductors
Veri Sayfasızoomdo electronics CD75-150M
TipUnshielded Inductor
Tolerans±20%
Mevcut Derecelendirme3A
Indüksim15uH
DC Resistance(DCR)90mΩ