YK6012003000G
Üretici
Üretici Parça No.
YK6012003000G
EBEE Parça No.
9941003-YK6012003000G-EB
Müşteri No.
EDA Modelleri
Açıklama
CONN BARRIER STRP 20CIRC 0.394"
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Terminal Blocks ,Barrier Blocks
SeriYK601
AmbalajBulk
Kısmen DurumActive
Montaj TipiThrough Hole
Çalışma sıcaklığı-40°C ~ 115°C
Malzeme Yangılanabilirlik DerecelendirmesiUL94 V-0
Özellikler-
Temel Ürün NumarasıYK601
Tel Ölçer12-22 AWG
Mevcut Derecelendirme (Smameler)20A
Bir piyatch0.394" (10.00mm)
RenkBlack
Row sayısı1
Voltaj Derecelendirmesi300V
Terminal Blok TipiBarrier Block
Devre Sayısı20
Tel Giriş Sayısı20
En İyi SonlandırmaScrews with Captive Plate
Alt SonlandırmaPC Pin
Bariyer Tipi2 Wall (Dual)
Terminal Vida MalzemesiSteel
Terminal Vida KaplamaZinc
Malzeme - İzalThermoplastic
Açıklama
20 Circuit 0.394" (10.00mm) Barrier Block Connector Screws with Captive Plate