XP Power ECL25US15-E
Üretici
Üretici Parça No.
ECL25US15-E
EBEE Parça No.
E87183042
Paket
DIP,78.7x38.1mm
Açıklama
DIP,78.7x38.1mm DC-DC Power Modules ROHS
Tümünü Seç
KategoriPower Supplies ,Power Suppliers - Board Mount ,AC DC Converters
Veri SayfasıXP Power ECL25US15-E
RoHS
Çıkış Gücü25W
Çıkış Voltajı15V
Çıkış akımı (Max)1.67A
Dönüşüm Verimliliği80%