XP Power ECL25US05-E
Üretici
Üretici Parça No.
ECL25US05-E
EBEE Parça No.
E86029980
Paket
DIP,78.7x38.1mm
Açıklama
DIP,78.7x38.1mm AC DC Converters RoHS
Tümünü Seç
KategoriPower Supplies ,Power Suppliers - Board Mount ,AC DC Converters
Veri SayfasıXP Power ECL25US05-E
Çıkış Gücü25W
çıkış voltajı5V
Çıktıların sayısı1
Çıkış akımı (maksimum değer)5A
ÖzelliklerOvervoltage protection;Overload protection;Automatic fault recovery
Dönüşüm Verimliliği78%