XP Power ECL15US48-E
Üretici
Üretici Parça No.
ECL15US48-E
EBEE Parça No.
E86941700
Paket
DIP,65x33.3mm
Açıklama
DIP,65x33.3mm DC-DC Power Modules ROHS
Tümünü Seç
KategoriPower Supplies ,Power Suppliers - Board Mount ,AC DC Converters
Veri SayfasıXP Power ECL15US48-E
RoHS
Çıkış Gücü15W
Çıkış Voltajı48V
Çıkış akımı (Max)320mA
Dönüşüm Verimliliği82%