XP Power ECL10US03-E
Üretici
Üretici Parça No.
ECL10US03-E
EBEE Parça No.
E86941693
Paket
DIP,52.3x27.2mm
Açıklama
DIP,52.3x27.2mm DC-DC Power Modules ROHS
Tümünü Seç
KategoriPower Supplies ,Power Suppliers - Board Mount ,AC DC Converters
Veri SayfasıXP Power ECL10US03-E
RoHS
Çıkış Gücü10W
Çıkış Voltajı3.3V
Çıkış akımı (Max)2.6A
Dönüşüm Verimliliği72%