XP Power ECL05US12-E
Üretici
Üretici Parça No.
ECL05US12-E
EBEE Parça No.
E87270174
Paket
DIP,52.3x27.2mm
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
DIP,52.3x27.2mm DC-DC Power Modules ROHS
Tümünü Seç
KategoriPower Supplies ,Power Suppliers - Board Mount ,AC DC Converters
Veri SayfasıXP Power ECL05US12-E
RoHS
Çıkış Gücü5W
Çıkış Voltajı12V
Çıkış akımı (Max)410mA
Dönüşüm Verimliliği78%