XP Power ECE40US09
Üretici
Üretici Parça No.
ECE40US09
EBEE Parça No.
E86941667
Paket
DIP,78.7x38.1mm
Açıklama
DIP,78.7x38.1mm DC-DC Power Modules ROHS
Tümünü Seç
KategoriPower Supplies ,Power Suppliers - Board Mount ,AC DC Converters
Veri SayfasıXP Power ECE40US09
RoHS
Çıkış Gücü40W
Çıkış Voltajı9V
Çıkış akımı (Max)4.44A
Dönüşüm Verimliliği80%