XP Power ECE20US03
Üretici
Üretici Parça No.
ECE20US03
EBEE Parça No.
E86190356
Paket
DIP,52.3x27.2mm
Açıklama
DIP,52.3x27.2mm Isolated Power Modules ROHS
Tümünü Seç
KategoriPower Supplies ,Power Suppliers - Board Mount ,AC DC Converters
Veri SayfasıXP Power ECE20US03
RoHS
Güç20W
Çıkış Voltajı3.3V
Kanal sayısı1
Çıkış akımı (Max)4.55A
Dönüşüm Verimliliği73%