XP Power ECE10US09
Üretici
Üretici Parça No.
ECE10US09
EBEE Parça No.
E85682662
Paket
DIP,38.1x25.4mm
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
9V 1.11A 85VAC~264VAC 10W 82% DIP,38.1x25.4mm AC-DC Power Modules ROHS
Tümünü Seç
KategoriPower Supplies ,Power Suppliers - Board Mount ,AC DC Converters
Veri SayfasıXP Power ECE10US09
RoHS
Çıkış Gücü10W
Çıkış Voltajı9V
Çıkış akımı (Max)1.11A
Dönüşüm Verimliliği82%
Çıkış Kanal1
Giriş Gerileme (AC)85VAC~264VAC