XP Power ECE10US03
Üretici
Üretici Parça No.
ECE10US03
EBEE Parça No.
E85682659
Paket
DIP,38.1x25.4mm
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
3.3V 2.6A 85VAC~264VAC 10W 77% DIP,38.1x25.4mm AC-DC Power Modules ROHS
Tümünü Seç
KategoriPower Supplies ,Power Suppliers - Board Mount ,AC DC Converters
Veri SayfasıXP Power ECE10US03
RoHS
Çıkış Gücü10W
Çıkış Voltajı3.3V
Çıkış akımı (Max)2.6A
Dönüşüm Verimliliği77%
Çıkış Kanal1
Giriş Gerileme (AC)85VAC~264VAC