WTBV66PCSY
Üretici
Üretici Parça No.
WTBV66PCSY
EBEE Parça No.
9852483-WTBV66PCSY-EB
Veri SayfasıAirBorn, Inc. WTBV66PCSY
Bağlayıcı Tip TürüPlug
Pozisyon sayısı66
İletişim TürüMale Pin
Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
Sabitleştirme TipiPush-Pull
ÖzelliklerBoard Guide
Tel Ölçer22 AWG
İletişim FinishGold
İletişim Finish Kalınlığı-
Bir piyatch0.100" (2.54mm)
RenkGray
Row sayısı2
Sıra aralığı0.100" (2.54mm)
Kablo SonlandırmaSolder Cup
Tel tipiDiscrete
Açıklama
66 Position Rectangular Plug Connector Solder Cup Gold 22 AWG