WTBV20PCJ
Üretici
Üretici Parça No.
WTBV20PCJ
EBEE Parça No.
9851367-WTBV20PCJ-EB
Veri SayfasıAirBorn, Inc. WTBV20PCJ
Bağlayıcı Tip TürüPlug
Pozisyon sayısı20
İletişim TürüMale Pin
Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
Sabitleştirme TipiPush-Pull
ÖzelliklerJackscrew
Tel Ölçer22 AWG
İletişim FinishGold
İletişim Finish Kalınlığı-
Bir piyatch0.100" (2.54mm)
RenkGray
Row sayısı2
Sıra aralığı0.100" (2.54mm)
Kablo SonlandırmaSolder Cup
Tel tipiDiscrete
Açıklama
20 Position Rectangular Plug Connector Solder Cup Gold 22 AWG