WTB60PR7SY-0
Üretici
Üretici Parça No.
WTB60PR7SY-0
EBEE Parça No.
7907736-WTB60PR7SY-0-EB
Veri SayfasıAirBorn, Inc. WTB60PR7SY-0
Bağlayıcı Tip TürüPlug
Pozisyon sayısı60
İletişim TürüMale Pin
Montaj TipiThrough Hole, Right Angle
Sabitleştirme TipiPush-Pull
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 125°C
Giriş Koruması-
Malzeme Yangılanabilirlik Derecelendirmesi-
ÖzelliklerGuide Pin, Mounting Flange, Polarizing Key
İletişim şekliCircular
MfrAirBorn, Inc.
İletişim Finish - MatingGold
İletişim MalzemesiCopper Alloy
Uygulamaları-
Mevcut Derecelendirme (Smameler)5A
SonlandırmaSolder
StilBoard to Board
Row sayısı2
Voltaj Derecelendirmesi1000V
Pitch - Mating0.100" (2.54mm)
Sırada Sürgürme - Mating0.100" (2.54mm)
Yüklü Pozisyon SayısıAll
Kefe veShrouded - 4 Wall
Kontaks uzunluğu - Mating0.150" (3.81mm)
İletişim Uzunluğu - Gönderi0.109" (2.76mm)
Genel Temas Uzunluğu-
İzülasyon Yüksekliği0.250" (6.35mm)
İletişim Finish Kalınlığı - Mating-
İletişim Finish - Post-
İzal MalzemesiPolyphenylene Sulfide (PPS), Glass Filled
İzülasyon rengiGray
İletişim Finish Kalınlığı - Post-
Çiftli İstisa Yükseklikleri-
Açıklama
Connector Header Through Hole, Right Angle 60 position 0.100" (2.54mm)