WTB60PR7JTB
Üretici
Üretici Parça No.
WTB60PR7JTB
EBEE Parça No.
7907742-WTB60PR7JTB-EB
Açıklama
MOTORS & SOLENOIDS
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Rectangular Connectors ,Common Rectangular
Veri SayfasıAirBorn, Inc. WTB60PR7JTB
SeriW
AmbalajBulk
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüPlug
Pozisyon sayısı60
İletişim TürüMale Pin
Montaj TipiThrough Hole, Right Angle
Sabitleştirme TipiPush-Pull
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 125°C
Giriş Koruması-
Malzeme Yangılanabilirlik Derecelendirmesi-
ÖzelliklerJackscrews, Mating Flange, Mounting Flange
İletişim şekliCircular
MfrAirBorn, Inc.
İletişim Finish - MatingGold
İletişim MalzemesiCopper Alloy
Uygulamaları-
Mevcut Derecelendirme (Smameler)5A
SonlandırmaSolder
StilBoard to Board
Row sayısı2
Voltaj Derecelendirmesi1000V
Pitch - Mating0.100" (2.54mm)
Sırada Sürgürme - Mating0.100" (2.54mm)
Yüklü Pozisyon SayısıAll
Kefe veShrouded - 4 Wall
Kontaks uzunluğu - Mating0.150" (3.81mm)
İletişim Uzunluğu - Gönderi0.109" (2.76mm)
Genel Temas Uzunluğu-
İzülasyon Yüksekliği0.250" (6.35mm)
İletişim Finish Kalınlığı - Mating-
İletişim Finish - Post-
İzal MalzemesiPolyphenylene Sulfide (PPS), Glass Filled
İzülasyon rengiGray
İletişim Finish Kalınlığı - Post-
Çiftli İstisa Yükseklikleri-
Açıklama
Connector Header Through Hole, Right Angle 60 position 0.100" (2.54mm)