WTB24PR7J342
Üretici
Üretici Parça No.
WTB24PR7J342
EBEE Parça No.
7844583-WTB24PR7J342-EB
Veri SayfasıAirBorn, Inc. WTB24PR7J342
Bağlayıcı Tip TürüPlug
Pozisyon sayısı24
İletişim TürüMale Pin
Montaj TipiThrough Hole, Right Angle
Sabitleştirme TipiPush-Pull
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 125°C
Giriş Koruması-
Malzeme Yangılanabilirlik Derecelendirmesi-
ÖzelliklerJackscrews, Mating Flange, Mounting Flange
İletişim şekliCircular
MfrAirBorn, Inc.
İletişim Finish - MatingGold
İletişim MalzemesiCopper Alloy
Uygulamaları-
Mevcut Derecelendirme (Smameler)5A
SonlandırmaSolder
StilBoard to Board
Row sayısı2
Voltaj Derecelendirmesi1000V
Pitch - Mating0.100" (2.54mm)
Sırada Sürgürme - Mating0.100" (2.54mm)
Yüklü Pozisyon SayısıAll
Kefe veUnshrouded
Kontaks uzunluğu - Mating0.150" (3.81mm)
İletişim Uzunluğu - Gönderi0.109" (2.76mm)
Genel Temas Uzunluğu-
İzülasyon Yüksekliği0.250" (6.35mm)
İletişim Finish Kalınlığı - Mating-
İletişim Finish - Post-
İzal MalzemesiPolyphenylene Sulfide (PPS), Glass Filled
İzülasyon rengiGray
İletişim Finish Kalınlığı - Post-
Çiftli İstisa Yükseklikleri-
Açıklama
Connector Header Through Hole, Right Angle 24 position 0.100" (2.54mm)