WTAV60PCJ
Üretici
Üretici Parça No.
WTAV60PCJ
EBEE Parça No.
9852306-WTAV60PCJ-EB
Açıklama
MOTORS & SOLENOIDS
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Rectangular Connectors ,Common Rectangular
Veri SayfasıAirBorn, Inc. WTAV60PCJ
SeriW
AmbalajBulk
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüPlug
Pozisyon sayısı60
İletişim TürüMale Pin
Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
Sabitleştirme TipiPush-Pull
ÖzelliklerJackscrews
Tel Ölçer22 AWG
İletişim FinishGold
İletişim Finish Kalınlığı-
Bir piyatch0.100" (2.54mm)
RenkGray
Row sayısı2
Sıra aralığı0.100" (2.54mm)
Kablo SonlandırmaSolder Cup
Tel tipiDiscrete
Açıklama
60 Position Rectangular Plug Connector Solder Cup Gold 22 AWG