WTAV30PD9J
Üretici
Üretici Parça No.
WTAV30PD9J
EBEE Parça No.
7845274-WTAV30PD9J-EB
Açıklama
MOTORS & SOLENOIDS
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Rectangular Connectors ,Common Rectangular
Veri SayfasıAirBorn, Inc. WTAV30PD9J
SeriW
AmbalajBulk
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüPlug
Pozisyon sayısı30
İletişim TürüMale Pin
Montaj TipiThrough Hole
Sabitleştirme TipiPush-Pull
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 125°C
Giriş Koruması-
Malzeme Yangılanabilirlik Derecelendirmesi-
ÖzelliklerJackscrews
İletişim şekliCircular
MfrAirBorn, Inc.
İletişim Finish - MatingGold
İletişim MalzemesiCopper Alloy
Uygulamaları-
Mevcut Derecelendirme (Smameler)5A
SonlandırmaSolder
StilBoard to Board
Row sayısı2
Voltaj Derecelendirmesi1000V
Pitch - Mating0.100" (2.54mm)
Sırada Sürgürme - Mating0.100" (2.54mm)
Yüklü Pozisyon SayısıAll
Kefe veUnshrouded
Kontaks uzunluğu - Mating0.150" (3.81mm)
İletişim Uzunluğu - Gönderi0.140" (3.56mm)
Genel Temas Uzunluğu0.625" (15.88mm)
İzülasyon Yüksekliği0.335" (8.51mm)
İletişim Finish Kalınlığı - Mating-
İletişim Finish - Post-
İzal MalzemesiPolyphenylene Sulfide (PPS), Glass Filled
İzülasyon rengiGray
İletişim Finish Kalınlığı - Post-
Çiftli İstisa Yükseklikleri-
Açıklama
Connector Header Through Hole 30 position 0.100" (2.54mm)