WT12SACCD
Üretici
Üretici Parça No.
WT12SACCD
EBEE Parça No.
9851372-WT12SACCD-EB
Veri SayfasıAirBorn, Inc. WT12SACCD
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüReceptacle
Pozisyon sayısı12
İletişim TürüFemale Socket
Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
Sabitleştirme TipiPush-Pull
Özellikler-
Tel Ölçer22 AWG
İletişim FinishGold
İletişim Finish Kalınlığı-
Bir piyatch0.100" (2.54mm)
RenkGray
Row sayısı1
Sıra aralığı-
Kablo SonlandırmaSolder Cup
Tel tipiDiscrete
Açıklama
12 Position Rectangular Receptacle Connector Solder Cup Gold 22 AWG