WT12PCCD
Üretici
Üretici Parça No.
WT12PCCD
EBEE Parça No.
9850814-WT12PCCD-EB
Açıklama
MOTORS & SOLENOIDS
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Rectangular Connectors ,Common Rectangular
Veri SayfasıAirBorn, Inc. WT12PCCD
SeriW
AmbalajBulk
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüPlug
Pozisyon sayısı12
İletişim TürüMale Pin
Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
Sabitleştirme TipiPush-Pull
Özellikler-
Tel Ölçer22 AWG
İletişim FinishGold
İletişim Finish Kalınlığı-
Bir piyatch0.100" (2.54mm)
RenkGray
Row sayısı1
Sıra aralığı-
Kablo SonlandırmaSolder Cup
Tel tipiDiscrete
Açıklama
12 Position Rectangular Plug Connector Solder Cup Gold 22 AWG