VM0575000000G
Üretici
Üretici Parça No.
VM0575000000G
EBEE Parça No.
10001911-VM0575000000G-EB
Açıklama
TERM BLOCK PLUG 5POS STR 5MM
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Terminal Blocks ,Barrier Blocks
Veri SayfasıAmphenol Anytek VM0575000000G
SeriVM
AmbalajBulk
Kısmen DurumActive
TipPlug, Female Sockets
Pozisyon sayısı5
Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
Çalışma sıcaklığı-40°C ~ 115°C
Giriş Koruması-
Malzeme Yangılanabilirlik DerecelendirmesiUL94 V-0
ÖzelliklerRetention Latches (Non-Wire Side)
Temel Ürün NumarasıVM05
İletişim MalzemesiCopper
Bir piyatch0.197" (5.00mm)
RenkBlack
Konut MalzemesiThermoplastic
Sonlandırma stiliScrew - Pressure Clip
İzülasyon Yüksekliği0.591" (15.00mm)
Vida BoyutuM2.5
Tel Ölçer veya Menzil - AWG12-22 AWG
Tel Ölçer veya Menzil - mm20.34-2.5mm²
Seviye sayısı1
Mevcut - IEC-
Gerilim - UL300 V
Mevcut - UL20 A
Seviye Başına Pozisyonlar5
Başlık Orientasyonu-
Fişi Tel Girişi180°
İletişim Mating FinishTin
Tork - Vida0.4 Nm (3.5 Lb-In)
Tel Şerit Uzunluğu8-9mm
İletişim Kuyruk Uzunluğu-
Açıklama
5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180° Free Hanging (In-Line)