Vishay Intertech VS-ST330C14C0
Üretici
Üretici Parça No.
VS-ST330C14C0
EBEE Parça No.
E817436273
Paket
TO-200AB
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
600mA 200mA 1.4kV 1 unidirectional thyristor TO-200AB Thyristors (SCR)/Modules ROHS
Tümünü Seç
KategoriDiscrete Semiconductors ,Thyristors ,SCRs
Veri SayfasıVISHAY VS-ST330C14C0
RoHS
Çalışma sıcaklığı-40℃~+125℃
Tutmak Akım (Ih)600mA
SCR Türü1 unidirectional thyristor
Kapı Tetikleyici Akım (Igt)200mA
RMS On-State Current (It (rms))1.42kA
Züvet Tekrarı Çıkar mı? Devlet Gerilimi (Vdrm)1.4kV
Kapı Tetik Gerilim (Vgt)3V
Gerilim - Devlet (Vtm)1.96V