Vishay Intertech ST5TP503
Üretici
Üretici Parça No.
ST5TP503
EBEE Parça No.
E819564459
Paket
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
Açıklama
±10% ±100ppm/℃ 250mW 50kΩ Potentiometers, Variable Resistors ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Potentiometers, Variable Resistors ,Trimmer Potentiometers
Veri SayfasıVISHAY ST5TP503
RoHS
Sıcaklık Katsayısı±100ppm/℃
Tolerans±10%
Direnç50kΩ
Güç (Watts)250mW