Vishay Intertech RER75F2152PC02
Üretici
Üretici Parça No.
RER75F2152PC02
EBEE Parça No.
E81572894
Açıklama
21.5kΩ Wirewound Resistors 30W ±1% ±20ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Resistors ,Chassis Mount Resistors
Veri SayfasıVISHAY RER75F2152PC02
RoHS
TipWirewound Resistors
Sıcaklık Katsayısı±20ppm/℃
Tolerans±1%
Direnç21.5kΩ
Güç (Watts)30W