Vishay Intertech RER70F8331PC02
Üretici
Üretici Parça No.
RER70F8331PC02
EBEE Parça No.
E87278650
Açıklama
8.33kΩ 20W Wirewound Resistors ±1% ±20ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Resistors ,Chassis Mount Resistors
Veri SayfasıVISHAY RER70F8331PC02
RoHS
TipWirewound Resistors
Sıcaklık Katsayısı±20ppm/℃
Tolerans±1%
Direnç8.33kΩ
Güç (Watts)20W