Vishay Intertech RER65FR750RCSL
Üretici
Üretici Parça No.
RER65FR750RCSL
EBEE Parça No.
E81570916
Açıklama
750mΩ Wirewound Resistors 10W ±1% ±100ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Resistors ,Chassis Mount Resistors
Veri SayfasıVISHAY RER65FR750RCSL
RoHS
TipWirewound Resistors
Sıcaklık Katsayısı±100ppm/℃
Tolerans±1%
Direnç750mΩ
Güç (Watts)10W