Vishay Intertech RER60FR750RC02
Üretici
Üretici Parça No.
RER60FR750RC02
EBEE Parça No.
E87043617
Paket
Plugin
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
750mΩ 5W Wirewound Resistors ±1% ±100ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Resistors ,Chassis Mount Resistors
Veri SayfasıVISHAY RER60FR750RC02
RoHS
TipWirewound Resistors
Sıcaklık Katsayısı±100ppm/℃
Tolerans±1%
Direnç750mΩ
Güç (Watts)5W