Vishay Intertech RER45F5360PC02
Üretici
Üretici Parça No.
RER45F5360PC02
EBEE Parça No.
E81571333
Açıklama
536Ω Wirewound Resistors 10W ±1% ±20ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Resistors ,Chassis Mount Resistors
Veri SayfasıVISHAY RER45F5360PC02
RoHS
TipWirewound Resistors
Sıcaklık Katsayısı±20ppm/℃
Tolerans±1%
Direnç536Ω
Güç (Watts)10W