Vishay Intertech RER45F4530RC02
Üretici
Üretici Parça No.
RER45F4530RC02
EBEE Parça No.
E86385901
Açıklama
453Ω 10W Wirewound Resistors ±1% ±20ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
Kategori
Veri SayfasıVISHAY RER45F4530RC02
RoHS
TipWirewound Resistors
Sıcaklık Katsayısı±20ppm/℃
Tolerans±1%
Direnç453Ω
Güç (Watts)10W