Vishay Intertech RER45F3480PC02
Üretici
Üretici Parça No.
RER45F3480PC02
EBEE Parça No.
E81571517
Açıklama
348Ω Wirewound Resistors 10W ±1% ±20ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Resistors ,Chassis Mount Resistors
Veri SayfasıVISHAY RER45F3480PC02
RoHS
TipWirewound Resistors
Sıcaklık Katsayısı±20ppm/℃
Tolerans±1%
Direnç348Ω
Güç (Watts)10W