Vishay Intertech RER45F1000MC02
Üretici
Üretici Parça No.
RER45F1000MC02
EBEE Parça No.
E81571137
Paket
Plugin
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
100Ω Wirewound Resistors 10W ±1% ±20ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Resistors ,Chassis Mount Resistors
Veri SayfasıVISHAY RER45F1000MC02
RoHS
TipWirewound Resistors
Sıcaklık Katsayısı±20ppm/℃
Tolerans±1%
Direnç100Ω
Güç (Watts)10W