Vishay Intertech PBX100R00A
Üretici
Üretici Parça No.
PBX100R00A
EBEE Parça No.
E85706540
Paket
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
100Ω 10W ±0.05% ±5ppm/℃ Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Resistors ,Chassis Mount Resistors
Veri SayfasıVISHAY PBX100R00A
RoHS
Sıcaklık Katsayısı±5ppm/℃
Tolerans±0.05%
Direnç100Ω
Güç (Watts)10W