Vishay Intertech MAL250056103E3
Üretici
Üretici Parça No.
MAL250056103E3
EBEE Parça No.
E81618646
Paket
Bolt,D76xL225.7mm
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
400V 10000uF ±20% 45.8A@120Hz 15mΩ@120Hz Bolt,D76xL225.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
Veri SayfasıVISHAY MAL250056103E3
RoHS
Çalışma sıcaklığı-40℃~+85℃
Voltaj derecelendirilmiş400V
Kapasite10000uF
Tolerans±20%
Eşdeğer Seri Direniş (ESR)15mΩ@120Hz
Ömür boyu @ Temp3000hrs@85℃
Ripple akımı45.8A@120Hz
Kurşun aralığı31.8mm
Çapı76mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)225.7mm