Vishay Intertech MAL215856472E3
Üretici
Üretici Parça No.
MAL215856472E3
EBEE Parça No.
E81607662
Paket
Plugin
Açıklama
±20% 2.82A@100Hz 10mm 25V 76mΩ 4700uF Plugin Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
Veri SayfasıVISHAY MAL215856472E3
RoHS
Çalışma sıcaklığı-40℃~+105℃
Voltaj derecelendirilmiş25V
Kapasite4700uF
Tolerans±20%
Eşdeğer Seri Direniş (ESR)76mΩ
Ripple akımı2.82A@100Hz
Kurşun aralığı10mm
Ömür boyu @ Sıcaklık5000hrs@105℃
Çapı22mm