Vishay Intertech MAL214068331E3
Üretici
Üretici Parça No.
MAL214068331E3
EBEE Parça No.
E81605884
Paket
Plugin,D16xL22mm
Açıklama
±20% 550mA@100Hz 7.5mm 63V 330uF Plugin,D16xL22mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
Veri SayfasıVISHAY MAL214068331E3
RoHS
Çalışma sıcaklığı-55℃~+125℃
Voltaj derecelendirilmiş63V
Kapasite330uF
Tolerans±20%
Ripple akımı550mA@100Hz
Kurşun aralığı7.5mm
Ömür boyu @ Sıcaklık3000hrs@125℃
Çapı16mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)22mm